Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Zmieniony: Czwartek, 03 Lipiec 2014 11:08 Wpisany przez Administrator Czwartek, 03 Lipiec 2014 11:00

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zakończenia roku szkolnego w naszej szkole.

Życzymy wszystkim naszym Uczniom i Rodzicom szczęśliwych, pogodnych, pełnych cudownych wrażeń WAKACJI!

Kangur 2014

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Zmieniony: Czwartek, 03 Lipiec 2014 10:48 Wpisany przez Administrator Czwartek, 03 Lipiec 2014 10:44

Osiągnięcia naszych uczniów w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2014”.Konkurs cieszy się w naszej szkole dużą popularnością. Wzięło nim udział 122 uczniów z klas II – VI. Trzech uczniów uzyskało wynik bardzo dobry i znalazło się wśród 1 procenta najlepszych uczestników konkursu z naszego regionu. Tymi uczniami są: Damian Szarkowski z klasy VIc (uczeń p. Janiny Jabłuszewskiej) oraz Pola Zawadzka z klasy IIIc i Bazyli Nazaruk z klasy IIId ( uczniowie p. Elżbiety Lipiszko i p. Grażyny Wiśniewskiej).Zostali oni nagrodzeni na uroczystym podsumowaniu konkursu w CEN w Białymstoku. Uczniowie naszej szkoły otrzymali także 13 wyróżnień: 7 - uczniowie klas IV – VI, 6 – uczniowie klas II – III.

Damian Szarkowski, oprócz wysokiego wyniku w „Kangurze”, uzyskał także tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Szkolny organizator konkursu:
J. Jabłuszewska

Zwycięstwo w konkursie "2014! Młodzi dla Wolności"

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Zmieniony: Czwartek, 03 Lipiec 2014 10:37 Wpisany przez Administrator Czwartek, 03 Lipiec 2014 10:22

Z radością informuję, że uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie "2014! Młodzi dla Wolności". W rywalizacji udział wzięło 400 projektów edukacyjnych z całej Polski. Każdy blog był weryfikowany przez ekspertów Pedagogicznych Bibliotek Wojewódzkich, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie. Zadania konkursowe polegały na przygotowaniu autorskiego projektu edukacyjnego i udokumentowaniu realizacji na blogu.

23 czerwca 2014 roku o godz. 12. 30 odbyło się w Ogrodach Pałacu Prezydenckiego podsumowanie projektu Młodzi dla Wolności i Solidarna Szkoła zorganizowanego przez Kancelarię Prezydenta RP i Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji.

Więcej: Zwycięstwo w konkursie "2014! Młodzi dla Wolności"

Wygraliśmy!

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Zmieniony: Sobota, 28 Czerwiec 2014 11:07 Wpisany przez Administrator Czwartek, 15 Maj 2014 10:05

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Przyjaciele naszej szkoły!

Niedawno prosiliśmy Was o głosowanie na nasz film, do którego link zamieszczamy poniżej. Najlepsze spoty miały szansę wygrać nagrody o wartości 10 tys., 7 tys. i 5 tys. złotych.

Dziś jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że NASZ FILM WYGRAŁ!

Dziękujemy więc gorąco wszystkim, którzy oddali swój głos na nas. Dzięki Wam, drodzy Przyjaciele, odnieśliśmy sukces!

Nagradzamy najkulturalniejszych!

Wpisany przez Administrator Środa, 25 Czerwiec 2014 07:28

18 czerwca 2013 r. w ramach kontynuacji nowej tradycji wychowawczej naszej szkoły Rada Samorządu Uczniowskiego we współpracy z Zespołem Wychowawczym zorganizowała po raz trzeci w nagrodę dla najkulturalniejszych uczniów rajd rowerowy do Jurajskiego Parku Dinozaurów(Muzeum Dziejów Ziemi) w Jurowcach koło Białegostoku i do Białostockiego Muzeum Wsi. Pierwszy przystanek rajdu miał miejsce w Jurajskim Parku Dinozaurów. Dzieci korzystały z atrakcji. Jeździły na gokartach na autodromie, bawiły się w czasie przejażdżki kolejką górską, sprawdzały swoje umiejętności w parku linowym. Po dwugodzinnej zabawie udaliśmy się do skansenu Białostockiego Muzeum Wsi.

Tam uczniowie wzięli udział w lekcji muzealnej „Świat wiejskiego dziecka”. W czasie zajęć poznawali sytuację wiejskiego dziecka w jego naturalnym otoczeniu. Lekcja odbywała się w chałupie z Dąbrowy – Moczydły, w której oglądaliśmy wystawę, będącą tłem zajęć. Oprócz tego najkulturalniejsi uczniowie poznali ulubione zabawy wiejskich dzieci, ich prace, sprzęty i przedmioty towarzyszące życiu wiejskiego dziecka od najmłodszych lat. Po godzinnych zajęciach odpoczywaliśmy przy ognisku, piekliśmy kiełbaski i zajadaliśmy się zdrowymi słodkościami w ramach regeneracji sił przed drogą powrotną do szkoły. Rajd rozpoczął się o godzinie 8 00 a zakończył o godzinie 16 00.

PAWEŁ KOZŁOWSKI - Mistrzem Województwa w szachach

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Zmieniony: Wtorek, 24 Czerwiec 2014 13:23 Wpisany przez Administrator Wtorek, 24 Czerwiec 2014 13:19

W dniach 20.06.– 22.06.2014r. w Serwach koło Augustowa odbyły się XVI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów w szachach. W grupie do lat 11 zwyciężył uczeń naszej szkoły Paweł Kozłowski (klasa IV d).

Paweł wygrywając wszystkie partie turnieju po raz trzeci z rzędu obronił tytuł Mistrza Województwa.

Serdecznie gratulujemy Pawłowi i życzymy dalszych, tak znaczących SUKCESÓW!

Spotkanie Młodych w rocznicę pobytu Jana Pawła II w Białymstoku

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Zmieniony: Czwartek, 12 Czerwiec 2014 12:05 Wpisany przez Administrator Czwartek, 12 Czerwiec 2014 11:52

Dn. 5 czerwca 2014 roku odbyło się Spotkanie Młodych w 23 rocznicę pobytu Jana Pawła II w Białymstoku. Na spotkanie, które na placu przed archikatedrą rozpoczęło wspólne odśpiewanie „Barki”, przybyło ponad tysiąc młodych ludzi. Towarzyszyli im nauczyciele, katecheci i duszpasterze.

Obecni byli przedstawiciele podlaskiego Kuratorium Oświaty, Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego oraz władz miasta, z prezydentem Tadeuszem Truskolaskim na czele. Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy - Bartłomiej Żuberek, Małgorzata Półkosznik i Sara Dziemiańczyk z nauczycielem Moniką Serokin.