01slaider1.jpg01slaider3un.jpg7slaider8.jpg8slaider9.jpg9slaider11.jpg

Zostaliśmy nominowani do nagrody "Szkoła Roku"!

question g117cbb34b 640Drodzy Rodzice, nasi Uczniowie i wszyscy Przyjaciele naszej szkoły!

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza placówka została przez Uczniów i Rodziców  nominowana do nagrody "Szkoła Roku" w akcji "Szkola na Medal".

Jest to największy plebiscyt edukacyjny w Polsce, który w województwie podlaskim prowadzony jest przez Kurier Poranny i Gazetę Współczesną. Dziękujemy naszym drogim Uczniom i Rodzicom za tak wielkie wyróżnienie. 

Wygranie tego plebiscytu jest możliwe tylko przez zaangażowanie nas wszystkich. Dlatego gorąco prosimy Państwa o oddawanie głosów na naszą szkołę. Wierzymy, że mając takich Przyjaciół możemy liczyć na tytuł "Szkoły Roku".

 

Link do strony głosowania: 

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego - SZKOŁA NA MEDAL (poranny.pl)