01slaider1.jpg01slaider3un.jpg7slaider8.jpg8slaider9.jpg9slaider11.jpg

STYPENDIA MOTYWACYJNE DYREKTORA SZKOŁY ORAZ NAGRODY W SZKOLNYCH KONKURSACH ROZDANE!

foto1212

We wtorek 26 października 2021 roku, podczas uroczystego spotkania, które odbyło się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku, wręczone zostały dyplomy uczniom, którzy uzyskali Stypendium Dyrektora Szkoły, a także nagrody zwycięzcom szkolnych konkursów: „Moja Piątka – w sercu i w pamięci” (projekt pań: Katarzyny Sztok i Elwiry Bazyluk) oraz „Album o Kardynale Stefanie Wyszyńskim” (projekt pani Andżeliki Bujnowskiej).

Za niebanalne oraz twórcze ukazanie bogactwa historii SP5 za pomocą wierszy, kartek z dziennika, wspomnień, listów, a nawet komiksów, Pan Dyrektor Bogdan Wróbel nagrodził: Julię Dąbrowską (VIIIB), Martę Dąbrowską (VIIB), Nelę Drągowską (VIA), Aleksandrę Kalinowską (VIB), Weronikę Kamińską (VIA), Natalię Krzywiec (VIIIB), Gabrielę Piłko (VIA), Oskara Topolewicza (VIIID), Zofię Wawiernię (VIB), Amelię Wolińską (VIIB) oraz Tomasza Zarzeckiego (VA). Absolwent naszej szkoły – Piotr Modzelewski – odebrał swoją nagrodę 8 października 2021.

W szkolnym konkursie „Album o Kardynale Stefanie Wyszyńskim” nagrody z rąk Dyrektora SP5 otrzymali: Karolina Bibułowicz (VB), Krzysztof Błażuk (VC), Jakub Kaczanowski (VIIB), Zuzanna Kuderewska (VIIC), Aleksander Matowicki (VC) oraz Hanna Walenciej (VIIC).

A oto Stypendyści Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 5:

Eliza Tarasewicz (VA)

Mateusz Trawiński (VB)

Jakub Buczyński (VC)

Marta Grabowska (VD)

Ewa Gołębiewska (VI A)

Nela Drągowska (VI A)

Amelia Szymańska (VI B)

Patrycja Antonowicz (VIIA)

Marta Dąbrowska (VIIB)

Zuzanna Kuderewska (VII C)

Hanna Walenciej (VII C)

Hanna Wypychowska (VII D)

Kamil Rzymski (VII E)

Dominik Błaż (VII F)

Oliwier Wnorowski (VII G)

Filip Dziemiańczuk (VIII A)

Natalia Lewoc (VIII A)

Ignacy Gadomski (VIII A)

Michalina Skiepko (VIII B)

Gabriela Węgrzynowska (VIII B)

Jarosław Kawecki (VIII C)

Natalia Gabrel (VIII D)

Dawid Klebus (VIII E)

Adrian Bach (VIII F)

Serdecznie gratulujemy Wam, Drodzy Uczniowie, tak wysokich wyników w nauce, zaangażowania w szkolne projekty oraz życzymy dalszych sukcesów.

Katarzyna Sztok