Mistrzostwa klas 0-III Szkoły Podstawowej Nr 5 w szachach

mis szach2017Dn. 21.06.2017 r. chętni uczniowie z klas 0-III mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności szachowych podczas Mistrzostw Szkoły Podstawowej Nr 5 w Szachach. Do rywalizacji przystąpiło aż 70 uczniów, którzy dzielnie stawili czoła wyzwaniom szachowym zorganizowanym po raz kolejny przez Pana Czesława Spisaka oraz Panią Marzenę Kurnicką. Turniejowi towarzyszyło wiele emocji, ponieważ stawką było zdobycie tytułu Mistrza Szkoły w Szachach oraz otrzymanie pucharu i medalu. Nie wszyscy jednak grali w związku z chęcią otrzymania nagrody, lecz dla przyjemności i z pasji do królewskiej gry! W klasyfikacji generalnej pierwsze miejce i tytuł Mistrzyni Szkoły Podstawowej Nr 5 w Szachach oraz Mistrzyni klas III zdobyła Adrianna Staniewicz, uczennica kl. IIIc. Drugie miejsce wywalczył Bartosz Trochimczuk z kl. IIc (Mistrz kl. II), zaś trzecie miejsce zdobył Kuba Spisak, uczeń naszej szkolnej zerówki (Mistrz klas 0). Wśród uczniów klas I tytuł Mistrza uzyskał Mikołaj Radzajewski z kl. Ia.
Wszyscy czterej uczniowie otrzymali puchary, trzej pierwsi dodatkowo uhonorowani zostali medalami oraz dyplomami. Każdy z uczestników turnieju otrzymał również nagrodę pocieszenia. Gorąco gratulujemy zwycięzcom, zaś wszystkim uczestnikom dziękujemy za piękną postawę fair play podczas turnieju i zachęcamy do rozwijania swoich talentów oraz do udziału w kolejnych zawodach szachowych.

Tabela z wynikami