NIE TAKI BYK STRASZNY - ZŁAP BYKA ZA ROGI

100 6056 1Dnia 29 maja 2017 w naszej szkole odbył się Turniej Ortograficzny dla klas IV i V zorganizowany przez p. Elwirę Bazyluk i p. Paulinę Jurczykowską. Uczniowie rywalizowali w różnych konkurencjach ortograficznych – rozwiązywali krzyżówki, wyszukiwali wyrazy, układali puzzle, rozsypanki wyrazowe, uzupełniali luki w tekście, zgadywali hasła ukryte w rebusach i przysłowia pokazywane przez drużyny poszczególnych klas. Uczestnicy musieli wykazać się nie tylko znajomością zasad ortograficznych, ale również logicznym myśleniem, refleksem i koncentracją uwagi. Najlepiej poradziły sobie z tym zadaniem i zajęły pierwsze miejsca:

Klasa IV b – I miejsce

Klasa V b – I miejsce

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Gratulujemy także wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu oraz tym, którzy zadają sobie trud poprawnej pisowni języka polskiego.

Elwira Bazyluk