RODZINNE ZMAGANIA NA SPORTOWO

06030096 11
W dniu 03.06.2017 w ramach działającego w naszej szkole Szkolnego Klubu Sportowego odbyły się RODZINNE ZMAGANIA NA SPORTOWO. Zaproszeni zostali rodzice i rodzeństwo uczniów klas IV uczęszczających na te zajęcia do współnego świętowania Dnia Dziecka. Wszyscy przystąpili z dużym zaangażowaniem do wspólnej zabawy ożywiającej "Piłka goni", w której prym zdecydowanie wiedli rodzice. Ostra lecz zdrowa rywalizacja rozpoczęła się po podziale na mieszane drużyny, które przyjęły nazwy wesołe i jakże słodkie: "Pieski – Pieseły" i "Pączusie". Czyżby ktoś już wtedy był głodny?! Chyba głodny sukcesu!!! Któż z nas nie zna gry w "Kółko i krzyżyk"? W tym przypadku jednak była to rywalizacja drużynowa i bynajmniej nie na kartce. Kolejne wyścigi i kolejna zmiana prowadzenia. Ileż radości sprawiło wszystkim ostrożne przenoszenie "surowego" jajka na łyżce, czy chociażby dobieranie osób w biegu. W ostatecznej rozgrywce, o remisie, zadecydowało ułożenie hasła z rozsypanki literowej. Na koniec zmagań sportowych, każdy uczestnik otrzymał drobny upominek. Do zobaczenia przy kolejnych wspólnych grach i zabawach.

Ze sportowym pozdrowieniem Aneta Tryburska (opiekun grupy SKS klas IV)