Parę zasad bezpieczeństwa dla rodziców i dzieci

Drodzy Uczniowie!

Zapewnienie bezpieczeństwa podczas wakacji leży w gestii każdego z nas. To prawda, że w przypadku uczniów szkoły podstawowej, to rodzice i opiekunowie troszczą się o bezpieczne wakacje. Jednakże dzieci wcale nie są całkowicie zwolnione z troski o siebie, inne dzieci, czy nawet o swoich rodziców. Także dziecko powinno czasem przypomnieć starszym, o ile jest taka konieczność, o zasadach bezpieczeństwa, których dla ich dobra nie wolno łamać.

Zapozajcie się więc z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi zarówno dzieci, jak i dorosłych. Oczywiście nie wszystkie da się w tak symboliczny sposób przedstawić. Resztę zasad powinien podpowiedzieć zdrowy rozsądek, którego zawsze należy posłuchać.

Czekamy na Was, wypoczętych, uśmiechniętych i zdrowych, we wrześniu!

bezp internet

Postepowanie w przypadku burzy