Rozstrzygnięcie I Edycji Miejskiego Konkursu Językowo-Plastycznego na Pocztówkę Bożonarodzeniową w Języku Niemieckim "Frohe Weihnachten - eine Postkarte"

IMGP465318 grudnia 2017 r. zakończyliśmy I edycję Miejskiego Konkurs Językowo-Plastycznego na Pocztówkę Bożonarodzeniową w Języku Niemieckim „Frohe Weihnachten – eine Postkarte”. Organizatorem konkursu była p. Emilia Radziwońska, p. Elżbieta Sorkowska i p. Małgorzata Naczas-Filonik. Nadesłano do nas 40 prac ze szkół podstawowych w Białymstoku. 18 grudnia 2017 r. komisja w składzie p. Emilia Radziwońska, p. Elżbieta Sorkowska i p. Małgorzata Naczas-Filonik wybrała najlepsze prace pod względem artystycznym i językowym i przyznała nagrody i wyróżnienia. Ogółem przyznano 16 nagród. Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym uczniom.
Po odbiór nagród zapraszamy wszystkich zwycięzców wraz z opiekunami do siedziby Szkoły Podstawowej Nr 5 przy ulicy Kamiennej 15 w Białymstoku dnia 20 grudnia o godzinie 11.55 (sala gimnastyczna).
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, życzymy Wesołych Świąt i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym. Do zobaczenia.

Organizatorzy konkursy: p. Emilia Radziwońska
p. Małgorzata Naczas – Filonik
p. Elżbieta Sorkowska

Wyniki konkursu:

IMGP4651Wyniki I Edycji Miejskiego Konkursu Językowo-Plastycznego na Pocztówkę Bożonarodzeniową w Języku Niemieckim „Frohe Weihnachten – eine Postkarte”:

I kategoria – klasy IV-V
I miejsce – Magda Zembko kl. Vc SP5
I miejsce – Piotr Modzelewski kl. Va SP5
II miejsce – Mateusz Filipczuk kl. IVg SP5
II miejsce – Weronika Szczepańska kl. Vb Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny
III miejsce – Staniław Chorąży kl. Vb Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny
III miejsce – Natalia Lewoc kl. IVa SP5