obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Rozstrzygnięcie Miejskiego Konkursu "Boże Narodzenie w oczach dzieci"

choinka

 

„Chystos Spasitiel w połnocz rodiłsia,
w wiertiepie tiomnom on posieliłsia”

 

 

 W dniu 29.12.2017r. odbyło się rozstrzygnięcie Miejskiego Konkursu „Boże Narodzenie w oczach dzieci”. Komisja w składzie:

• Ks. Andzrzej Popławski-wizytator
• Agnieszka Popławska-plastyk
• Agnieszka Sasinowska-wicedyrektor
oceniła i nagrodziła prace.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w dn. 17.01.2018r. o godz. 18:00 w SP 5 w Białymstoku. Serdecznie zapraszamy.

 

Kategoria prace plastyczne 1-3

Nagrody

  1. Mateusz Słowik - Gminny Ośrodek Kultury Szepietowie
  2. Marta Troc-SP 4 - Bielsk Podlaski
  3. Aleksandra Makal-SP Cyryl i Metody Białystok
  4. Roksana Wiercińska-SP 3 Bielsk Podlaski
  5. Anna Surowiec-SP 45 Białystok
  6. Tomasz Ertman – Szepietowo
  7. Justyna Matyszczyk-SP 15 Białystok
  8. Adrian Karpowicz-SP 45 Białystok

 

Wyróżnienia

Katarzyna Wildowicz – SP 50 Białystok

Zuzanna Kordulska - Gminny Ośrodek Kultury Szepietowie

Julia Waszkiewicz – SP 15 Białystok

Aleksandra Suprun – SP 37 Białystok

Antonina Gołębiewska – Wasilków

                                              

Klasy IV-VI

Nagrody

  1. Wiktoria Kondzior – SP 43
  2. Gabriela Rogowska – Gminny Ośrodek Kultury Szepietowie
  3. Wiktoria Pawluczuk – SP Czyże
  4. Julia Hibl – SP 15
  5. Julia Tomczyk - Gminny Ośrodek Kultury Szepietowie
  6. Julianna Laszewicz – SP4 Bielsk Podlaski
  7. Paweł Żdanuk - SP Cyryl i Metody Białystok
  8. Olga Mojsak – SP 1 Białystok
  9. Piotr Pyzowski - SP Cyryl i Metody Białystok
  10. Katarzyna Kiryłowicz, Oliwia Werszko, Adrian Jankowiak – SP 43

 

Wyróżnienia

Julia Niemyjska - Gminny Ośrodek Kultury Szepietowie

Konrad Bondarewicz – SP 4 Białystok

Maksymilian Goraj – SP mistrzostwa sportowego Białystok

Dawid Klebus – SP 5 Białystok

Prace przestrzenne I-III

Nagrody

  1. Gabriel Charkiewicz – SP Michałowo
  2. Julia Kozłowska – SP 51 Białystok
  3. Amelia Jakoniuk – SP 50 Białystok
  4. Aleksandra Osipiuk – SP 3 Bielsk Podlaski
  5. Aleksandra Ostaszewska – SP Michałowo
  6. Gabriel Falkowski – SP 4 Bielsk Podlaski
  7. Kornelia Kozikowska – SP Michałowo
  8. Natalia Malinowska – SP 33 Białystok
  9. Wiktoria Złoto – SP 51 Białystok
  10. Krzysztof Sacharewicz – SP 3 Bielsk Podlaski
  11. Klasa „0” – SP 20 Białystok
  12. Bartosz Falkowski – SP 4 Bielsk Podlaski
  13. Olga Pietryszyk – SP 3 Bielsk Podlaski
  14. Adrian Dimitruk – SP 3 Bielsk Podlaski
  15. Krystian Wojciechowski – SP Michałowo
  16. Jakub Palecki – SP Cyryl i Metody Białystok
  17. Krzysztof Bruczko – SP 49 Białystok
  18. Bartosz Golec – SP 3 Bielsk Podlaski

 

Wyróżnienia

Nikola Korolko – Przedszkole nr. 60

Anastazja Kamieńska – SP Czyże

Jakub Popławski – SP 4 Bielsk Podlaski

Zofia Suproniuk – SP Czyże

Mateusz Alsztyniuk – SP 5 Białystok

Szymon Kwaśniewski – SP 51 Białystok

Piotr Kwaśniewski – SP 51 Białystok

Mateusz Omelianiuk - SP Cyryl i Metody Białystok

Jakub Pietruczuk – SP Michałowo

Amelia Bielach – SP 16 Białystok

Hania Magrel – SP 5 Białystok

Laura Anchiniuk – SP Bielsk Podlaski

Jakub Sidun – SP 3 Bielsk Podlaski

Zofia Zalewska – SP 2 Białystok

Julian Białokozowicz – SP 3 Bielsk Podlaski

Oksana Niczyporuk – SP 3 Bielsk Podlaski

Michał Snarski – SP 1 Białystok

 Maksymilian Łowczyk – Specjalistyczny Ośrodek szkolno-wychowawczy Białystok

Paula Tryskuć - Specjalistyczny Ośrodek szkolno-wychowawczy Białystok

Jakub Pawluczuk – SP 3 Bielsk Podlaski

Magdalena Ostapczuk – SP 3 Bielsk Podlaski

Martyna Adamowicz – SP 34 Białystok

Magda Konończuk – SP 50 Białystok

Karina Wysztygiel – SP 5 Białystok

Karol Wąż – SP Czyże

Alina Micewicz – SP 51 Białystok

Dominika Iwaniuk – SP 20 Białystok

Izabela Matyszek – SP Cyryl i Metody Białystok

Szymon Pogorzelski – SP Michałowo

Julia Sidun – SP 3 Białystok         

Zuzanna Płóciennik – SP 2 Białystok

Gabriel Dąbrowski – SP 2 Białystok

Oliwer Mironiuk – SP 4 Bielsk Podlaski

Gabriela Ignaciuk – SP 44

Antoni Szum – SP 1 Bielsk Podlaski

Rafał Mróz – SP 1 Bielsk Podlaski

Ewa Lachowska – SP 2 Białystok

Wiktoria Kołodziejczyk – SP 2 Białystok

Mateusz Sienkiewicz - SP 2 Białystok

Małgorzata Staturska - SP 2 Białystok

Klasy IV-VI

Nagrody

  1. Weronika Skiepko – SP 50 Białystok
  2. Paweł Pieczyński – SP 3 Bielsk Podlaski
  3. Amelia Brunkalla – SP 3 Bielsk Podlaski
  4. Krystian Szklaruk – SP 38 Białystok
  5. Maria Kordukiewicz – SP 3 Bielsk Podlaski
  6. Wanessa Micewicz – SP 34 Białystok
  7. Martyna Kondratiuk – SP Czyże
  8. Natalia Ignaciuk – SP 45 Białystok
  9. Damian Monachowicz – SP 3 Bielsk Podlaski
  10. Filip Piotrowski – SP 19 Białystok
  11. Roksana Kalinowska – SP 45 Białystok
  12. Paulina Zerbst – SP 45 Białystok
  13. Maksymilian Rutkowski – SP 45 Białystok
  14. Kamil i Hubert Kulikowski – SP 4 Białystok
  15. Agata Bobrowska – SP 45 Białystok

 

Wyróżnienia

Mateusz Jawdosiuk SP 5

Magdalena Wojtecka SP 45

Kacper Kisiel SP 45

Kamila Makuszewska SP 45

Małgorzata Ludwiczuk SP Michałowo

Zofia Gryko SP Michałowo

Agata Bobrowska SP 45

Damian Monachowicz SP 3 Bielsk Podlaski

Danuta Nowicka SP 45

Mateusz Bura SP 3 Bielsk Podlaski

Sandra Ciołko SP 2 Białystok

Aleksandra Starzyńska SP 45

Sebastian Muśko SP 3 Bielsk Podlaski

Dominika Nowicka SP 3 Bielsk Podlaski

Dominika Nagórka SP 45

Oliwia Sobieraj SP 3 Bielsk Podlaski

Piotr Nikiciuk SP 45

Paulina Jodła SP 3 Bielsk Podlaski

Ania Rusel SP 2

Joanna Giermaniuk SP 45

Natalia Łaszczuk SP 45

Agnieszka Mińko SP 45

Maria Bubieńczyk SP 20Małogrzata Iwaniuk SP 20 Maria Bubieńczyk SP 20

Hubert i  Kamil Kulikowscy SP  4

Zofia Półkośnik, Dominika Hańczaniuk SP 19

Agata Bobro, Mateusz Bertosz SP 45

Adrianna Puciłowska, Magdalena Puciłowska, Piotr Szarlej, Martyna Tomasik – SP 10 Białystok

Wiktoria Wojciechowska SP Michałowo

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w dn. 17.01.2018r. o godz. 18:00 w SP 5 w Białymstoku. Serdecznie zapraszamy.