obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Zakończenie I Edycji Miejskiego Konkurs Językowo-Plastycznego na Pocztówkę Bożonarodzeniową w Języku Niemieckim „Frohe Weihnachten – eine Postkarte”

kon pocztW dniu 20 grudnia 2017 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w I Edycji Miejskiego Konkurs Językowo-Plastycznego na Pocztówkę Bożonarodzeniową w Języku Niemieckim „Frohe Weihnachten – eine Postkarte”. W naszej szkole gościliśmy uczniów wraz z nauczycielami ze szkół podstawowych w Białymstoku, które brały udział w konkursie. Podczas spotkania dzieci i ich opiekunowie mogli podziwiać wystawę prac zorganizowaną w naszej szkole oraz obejrzeć Jasełka. Najwięcej radości dostarczyło oczywiście uroczyste wręczenie nagród podczas apelu bożonarodzeniowego. Nagrody i wyróżnienia uczniowie otrzymali z rąd Dyrektora naszej szkoły, pana Bogdana Wróbla.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wykonali przepiękne prace i poświęcili swój czas na pokazanie swoich zdolności oraz poznawanie języka niemieckiego. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym dzieciom i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym. Zapraszamy do obejrzenia galerii. Organizatorzy konkursu:

p. Emilia Radziwońska
p. Małgorzata Naczas – Filonik
p. Elżbieta Sorkowska
  Galeria