W Muzeum Historii Medycyny i Farmacji

My, uczniowie klasy 2c postanowiliiśmy przenieść się na chwilę w czasie... a dokładniej - do dawnego gabinetu stomatologicznego. Podczas zajęć edukacyjnych w Muzeum Historii Medycyny i Farmacji dowiedzieliśmy się, w jaki sposób kiedyś leczono stomatologicznie, a także co należy robić, aby nasze zęby jak najdłużej pozostały mocne i zdrowe.Wykonaliśmy również gipsowe odlewy szczęk.

Korzystając ze słonecznej, jesiennej pogody, przespacerowaliśmy się także po pięknych ogrodach wokół Pałacu Branickich.

IMG 20200923 115038 Kopiowanie

IMG 20200923 115850 Kopiowanie

Z wizytą w Epi-centrum

Klasy 3a i 3c odwiedziły nowopowstały park nauki- Epi-centrum w Białymstoku. Ku radości uczniów było tam wiele wspaniałych miejsc, gdzie można było chłonąć wiedzę wszelkimi zmysłami. Dwie godziny to mało, by ogarnąć wszystko- przyjedziemy tu jeszcze raz.

Zdjecie1 Kopiowanie

Lubimy zabawy na świeżym powietrzu

Korzystając z pięknej pogody, bardzo chętnie spędzamy czas na naszym szkolnym placu zabaw. Bawimy się doskonale, jednocześnie stale zwiększając nasze pokłady kreatywności podczas wymyślania nowych gier i zabaw. Jest super!

IMG 20200908 111753 Kopiowanie

Praca przy komputerze? Jesteśmy coraz lepsi!

Mimo, że nauka zdalna na razie jest za nami, dobrze wiemy, jak ważna jest umiejętność prawidłowego i bezpiecznego korzystania z komputera i Internetu. Uczymy się tego podczas edukacji informatycznej, gdzie poznajemy również tajniki pisania i rysowania w specjalnych programach. No i - co najważniejsze - świetnie się przy tym bawimy!

IMG 20200902 120619t Kopiowanie

Witaj, szkoło!

Witamy w roku szkolnym 2020/21! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że znów możemy się wszyscy spotkać. Nie mogliśmy się tego doczekać! Mimo nietypowej sytuacji, którą obecnie mamy, jesteśmy pełni pozytywnego nastawienia i dobrego humoru. Wierzymy, że to będzie dobry rok! :)

WITAJ Kopiowanie

Konkurs "Świat Origami"

7 marca byliśmy na rozdaniu nagród uczestnikom konkursu origami. Nagrodę specjalną odebrała Kamila Michniewicz z kl. 2a za pracę "Łabędzi taniec", I miejsce zajął Michał Olgierd Jasiuk z kl. 3d za pracę "Żółty smok". Obie prace wykonano pod kierunkiem p. Jolanty Jasiuk.

89918123 2462864547264180 556428032697434112 n Kopiowanie

Polskie symbole narodowe

Każdy uczeń klasy 1c doskonale wie, jakie są symbole narodowe naszego kraju. W celu utrwalenia zdobytej wiedzy, wybraliśmy się do Muzeum Historycznego, gdzie układaliśmy specjalne puzzle przedstawiające godło i flagę Polski oraz tworzyliśmy wielkie plansze z mapą naszego państwa.

IMG 20200213 110700 Kopiowanie

Zabawa choinkowa

Klasy 1-3 uczestniczyły w zabawie choinkowej zorganizowanej w sali Figle - Migle. Na uczniów czekało wiele atrakcji, w tym zabawy przy muzyce, wielkie dmuchańce oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem. To był bardzo wesoły dzień!

00011 Kopiowanie

Wigilia w 2a

Jak co roku i dziś spotkaliśmy się w klasie na tradycyjnym opłatku. Było bardzo miło i serdecznie. I Wam wszystkiego dobrego na Święta!

Zdjecie1 1 Kopiowanie

Wigilia

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas radości, wybaczania oraz spędzania czasu z najbliższymi. O tym wszystkim rozmawiała klasa 1c podczas swojej pierwszej, wspólnej Wigilii. Wszyscy wybaczyli sobie dotychczasowe nieporozumienia i razem zasiedliśmy do wigilijnego stołu. Nie zabrakło również wspólnie śpiewanych kolęd. Wesołych Świąt!

IMG 20191220 082958 Kopiowanie