obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Góra grosza

W tym roku, po raz trzeci z rzędu, wygrana w corocznej zbiórce charytatywnej „Góra grosza” przypadła tej samej drużynie. Klasa 3f nie miała sobie równych i odniosła kolejne zwycięstwo. Gratulacje!

IMG 20180305 140256 Kopiowanie

A gdyby tak... polecieć w kosmos?

Marzenia się spełniają, o czym przekonali się uczniowie klasy 3f, którzy bardzo chcieli zobaczyć, jak wygląda kosmos „z bliska”. Udało im się to dzięki wizycie w Akademii VR, w której oglądali planety, lecieli statkiem kosmicznym, a nawet mogli... wejść do wnętrza Słońca. A to wszystko za sprawą wirtualnej rzeczywistości.

IMG 20180226 104002 Kopiowanie

Babciu, dziadku... kochamy Was!

W klasie 3F odbyła się bardzo nietypowa lekcja, ponieważ w ławkach razem z uczniami zasiedli ich dziadkowie. Tego dnia działo się bardzo wiele: rozmawialiśmy na temat tolerancji, szukaliśmy między sobą cech wspólnych i tego, co nas różni oraz tworzyliśmy ciekawe historyjki. Najważniejsze jednak było to, że poznaliśmy się jeszcze lepiej!

IMG 20180212 131441 Kopiowanie

Kocham Cię, Polsko!

Klasa 3F przystąpiła do ogólnopolskiego programu „Kocham Cię, Polsko!”, który polega na wymianie pocztówkowej między uczniami ze wszystkich miast wojewódzkich w Polsce. Otrzymaliśmy zatem pocztówki i zbiory najważniejszych informacji między innymi o Warszawie, Krakowie, Poznaniu czy Szczecinie. Dzięki temu mogliśmy poszerzyć swoją wiedzę na temat naszego kraju, jak również zawrzeć wiele nowych i ciekawych znajomości!

IMG 20171220 100106 Kopiowanie

Sport to zdrowie!

Uczniowie klasy 3c bardzo intensywnie rozpoczęli II semestr. Już w pierwszym tygodniu zawitali na basen przy ulicy Włókienniczej. Było mokro ale wesoło. Niektórzy stawiali pierwsze kroki na basenie a inni, jak się okazało, byli świetnymi pływakami. Istruktorzy pływania: pan Andrzej i Maciek czuwali nad bezpieczeństwem i poprawnością wykonywanych zadań. Na koniec wszyscy mogli się zrelaksować i chwilkę pobawić. 

Było suuuper! Już nie możemy doczekać się następnego razu! 

basen

Tłusty czwartek w klasie 3c

Tłusty czwartek nie mógł odbyć sie bez pączków. Wszyscy uczniowie mieli okazję zjeść w swoich klasach tę słodką przekąskę, może nawet niektórzy próbowali pobić rekord w ilości zjedzonych pączków... . 

Klasa 3c również "pochłonęła" pewną ilość słodkości a to za sprawą niezawodnych mamuś...

tłusty czwartek

Mali aktorzy z wielkim talentem

8 lutego klasa 3c wraz z wychowawczynią  Agą W. i pania wicedyrektor Małgosią J. gościła w najmłodszej grupie naszej szkolnej społeczności - w "Zeróweczce". Zostaliśmy zaproszeni  na przedstawienie w wykonaniu właśnie tych cudownych małych aktorów. Było na co popatrzeć! Razem z panią Elą L. dzieciaczki śpiewały, recytowały, odgrywały scenki... a wszystko to oprawione kolorową dekoracją. Byliśmy zachwyceni...

Gratulujemy małym - wielkim aktorom! 

zerówka

Gore Gwiazda Jezusowi...

Miłym akcentem okresu bożonarodzeniowego jest organizowany cyklicznie "Wieczór kolęd". We wspólnym śpiewaniu bierze udział cała społeczność szkolna i lokalna. Tego dnia nie liczy sie wiek, płeć ani też zdolności wokalne! Ważna jest tylko jedna zasada - być razem i razem cieszyć sie z Narodzenia Pana a radość tę obwieszczać śpiewem! 

kolędowanie 1