01slaider1.jpg01slaider3un.jpg7slaider8.jpg8slaider9.jpg9slaider11.jpg

Wyniki szkolnego etapu Międzynarodowego Konkursu The Master of Architecture Quiz

err

2 grudnia 2021 r. odbył się etap szkolny Międzynarodowego Konkursu The Master of Architecture Quiz organizowanego w ramach projektu Erasmus+ The trail of architecture of the region we live in. Uczniowie musieli rozwiązać quiz w języku angielskim na temat architektury charakterystycznej dla Podlasia. Zwycięzcy konkursu to Alicja Sawoń, Michał Serokin , Dominika Onikijuk, oraz Aleksandra Szorc. Osoby wyróżnione to Gabriela Piłko, Paweł Białobrzeski, Weronika Kamińska, Trochimczuk Bartosz, Alicja Sadowska Na zwycięzców i uczniów wyróżnionych czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięzcy wezmą udział w międzynarodowym finale konkursu, który odbędzie się 15 grudnia 2021 r. w formie online. W finale udział wezmą zwycięzcy etapów szkolnych ze szkół partnerskich z Chorwacji, Węgier i Turcji.

Koordynatorzy projektu Erasmus Plus
Emilia Radziwońska i Monika Serokin