Zwycięstwo IIId w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej klas III.

miko turn 3kl"Królem strzelców" został Hubert Mogilewski. GRATULUJEMY!!!
Uczestnicy turnieju wykazali się pełnym zaangażowaniem na boisku stosując się do zasad fair play.

Zabawa i dobry humor towarzyszył pokazom układów tanecznych dziewcząt z klas III.

Po występach na każdą z nich czekał czekoladowy mikołajek.

Pozostałe wyniki:

"Król strzelców" – Jan Żuberek

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!

V miejsce w pływaniu

plywanie2016Igrzyska Miasta Białegostoku w pływaniu drużynowym Zawody odbyły się 07.12.2016 r. na basenie BOSiR w Białymstoku.

Nasi chłopcy zajęli V miejsce w sztafecie. Na pozostałe wyniki musimy jeszcze zaczekać.

V miejsce w koszykówce

kosz5mV miejsce w koszykówce dziewcząt Igrzyska Miasta Białegostoku w koszykówce odbyły się 24.11.2016 r. w SP 45 w Białymstoku.

Dziewczęta z SP5 zajęły V miejsce.

Ogólnopolski Turniej Koszykówki

opl turniej kosz2016W dniu 19.11.2016 r. w PG 18 w Białymstoku odbył się Turniej Koszykówki dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjów zorganizowany przez Prawosławny Klub DYNAMIS.

Wyniki:

- chłopcy z SP5 – I miejsce

- dziewczęta z SP5 – II miejsce

- chłopcy z PG19S – II miejsce

GRATULUJEMY!!!

Wszyscy uczestnicy oprócz medali i pucharu otrzymali drobne upominki.

FINAŁY IGRZYSK WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.

22 października 2016 roku w Augustowie – Przewięzi, przeprowadzone zostały finały IGRZYSK WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. W finałach prawo startu miało po 20 najlepszych sztafet wyłonionych w Igrzyskach powiatowych, a następnie w czterech półfinałach wojewódzkich. Uczniowie SP Nr 5 zajęli II MIEJSCE (!!!) w województwie, co jest bez wątpienia ich ogromnym sukcesem. Oto nasi reprezentanci:

 Chomaciuk Stanisław

 Grzybowski Błażej

 Iwanowicz Patryk

 Kajewski Eryk

 Kułak Szymon

 Markiewicz Mikołaj

 Sanczenko Oskar

 Wolny Jakub

 Zahorowski Zbigniew

 Żuberek Jan

Opiekunami naszych zawodników są Bartosz Jurkowski i Mateusz Woroniecki.

2
11 października 2016 roku na trasach biegowych lasu Pietrasze w Białymstoku odbyły się IGRZYSKA MIASTA BIAŁEGOSTOKU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 10 x 800 m dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyło 13 zespołów dziewcząt i 14 zespołów chłopców. Nasi uczniowie zajęli bardzo wysokie IV MIEJSCE (! ) i po raz kolejny udowodnili, że są w ścisłej czołówce naszego miasta. Do finału wojewódzkiego awansowało po 5 najlepszych zespołów dziewcząt i chłopców.

Opiekunami naszych zawodników są Bartosz Jurkowski i Mateusz Woroniecki.

Igrzyska Miasta Białegostoku w drużynowych biegach przełajowych

Bez tytułu
29 września 2016 roku na leśnych trasach biegowych Pietrasz odbyły się Igrzyska Miasta Białegostoku w drużynowych biegach przełajowych. W zawodach brało udział 30 zespołów w kategorii dziewcząt i 29 w kategorii chłopców. Uczniowie naszej szkoły zajęli MIEJSCE !!! W klasyfikacji indywidualnej, w biegu na 800 metrów, uczennica klasy VI a– Jasicka Wiktoria zdobyła złoty medal (!). Srebrny medal (!)  w kategorii chłopców, w biegu na 700 metrów zdobył uczeń klasy Vd– Gabriel Patejuk. Finały wojewódzkie z udziałem naszych sportowców odbędą się w maju 2017 roku.

Opiekunami naszych zawodniczek i zawodników są Magdalena Miluska, Bartosz Jurkowski i Mateusz Woroniecki.