Konkurs recytatorski

Dnia 02.04.2019 odbył się w świetlicy szkolnej Konkurs Recytatorski ,, Wiersze Władysława Broniewskiego''. zorganizowany był dla uczniów klas I- III.

I miejsce:

Ewa Gołębiewska - 3 a

II miejsce:

Wiktoria Lenczewska - 2b

III miejsce:

Ignacy Rogala  1d

Wyróżnienia:

Weronika Kamińska

Nela Drągowska

Gustaw Wądołkowski

Warzywa - zabawy

zdrowe

Zdrowe odżywianie

Wychowawcy świetlicy zapraszają gości na zajęcia programowe celem zapoznania dzieci z różnymi zawodami. 4 kwietnia odwiedziła naszą świetlię pani pielęgniarka. Tematem spotkania było właściwe odżywianie oraz higiena osobista.

PIELEGNIARKA

Zajęcia artystyczne

W świetlicy szkolnej prowadzone są zajęcia artystyczne. Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach plastycznych, muzycznych, tanecznych. Tworzona jest galeria prac.

BAJGUS

Lodówka

Świetlica z naszej szkoły zorganizowała akcję "LODÓWKA" . Akcja kierowana jest do dzieci uczęszczających do świetlicy,  w celu dzielenia się jedzeniem. Do lodówki trafiają owoce, warzywa, mleko, jogurty z programów szkolnych. Wychowawcy śwetlicy pilnuja terminów przydatności produktów oraz uczą dzieci w jaki sposób dbać o czystość i porządek.

ROGALLL

WALENTYNKI

Dnia 14 i 15 lutego z okazji Walentynek, świetlicę szkolną odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 22. Dzieci uczestniczyły w grach i zabawach ruchowych przy muzyce. Układały puzzle walentynkowe. Opowiadały o zwyczajach i tradycjach walentynkowych. Dzieci chętnie uczestniczyły we wszystkich zabawach.Pobyt w szkole bardzo podobał się naszym gościom.

Karnawał

Dnia 18.01.2019 r. odbyła sie w świetlicy szkolnej impreza Karnawałowa. Karnawał to wyjątkowy czas dla dzieci. Mogą one chociaż na chwilę poczuć się jak swój ulubiony bohater książkowy czy też filmowy, kolorowe kostiumy odmieniają naszych podopiecznych nie do poznania. W świetlicy szkolnej również możemy świętować karnawał. Z tej okazji uczniowie uczestniczyli w konkursie tanecznym oraz karaoke.

Dzień babci i dziadka

Dnia 15.01.2019 r w swietlicy szkolnej odbyła się impreza pt.: ,,Piosenki i zabawy naszych dziadków''. Podczas zabawy dzieci poznawały piosenki min.: Hej skokoły..., biały Miś, Szła dzieweczka itp. tańczyły walczyka, poleneza, krakowiaka. Zabawe poprowadziły panie z świetlicy.

Wyniki konkursu "Pocztówka bożonarodzeniowa"

Wyniki konkursu „ Pocztówka bożonarodzeniowa”

Karolina Pawłowska II A
Magdalena Muzyczko II D
Adam Jakubczyk I D
Gabryś Stepaniuk I C
Gabriela Piłko III A
Anna Poźniak I D
Tymoteusz Zubrycki I D
Katarzyna Radzajewska I B
Mikołaj Radzajewski III A
Zosia Wyrwa I D

Antonina Białous II D
Emilia Stasiulewicz II C
Adam Samul I A
Oliwia Porzezińska II D
Amelia Jakubowska II D
Gabrysia Cybik I A
Ryszard Fabiszewski I B
Dominika Pawluczuk I D

Mikołajki

Dnia 6 grudnia w świetlicy szkolnej odbyły się Mikołajki połączone z Akcją Cała Polska Czyta Dzieciom. Tego dnia panie ze straży miejskiej odczytały dzieciom bajkę o Św. Mikołaju. Następnie rozdały upominki – odblaski i lizaki.

48376302 352237802255008 1741918836950564864 n Kopiowanie

48381171 293388251306148 2580929973690826752 n Kopiowanie