obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Igrzyska Miasta Białegostoku w szachach

P1150583 1 
zdjęcie można powiększyć
(kliknij lewym przyciskiem myszy na obrazek)

     W sobotę 7 listopada 2015 roku odbyły się Igrzyska Miasta Białegostoku w szachach w Zespole Szkół Integracyjnych Nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku. W zawodach mogła wziąć udział młodzież urodzona w roku 2003 i młodsza w 4-osobowych drużynach. Zawody zostały przeprowadzone kołowym systemem gry, chłopcy rozegrali 9 rund a dziewczęta 7. Tempo gry wynosiło po 10 minut na całą partię i dodatkowo po 5 sekund na każdy ruch od początku partii. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny chłopców i dziewcząt. Chłopcy zajęli 8 miejsce w składzie Paweł Kozłowski, Tycjan Baczar, Hubert Jach, Szymon Cymbor. Doskonale zagrał Paweł kozłowski z wynikiem 8 pkt z 9 partii, dzięki któremu okazał się najlepszy na pierwszej szachownicy. Znacznie lepszy wynik uzyskała drużyna dziewcząt zajmując 4 miejsce w składzie Małgorzata Dylnicka, Kamila Zembko, Rynkiewicz Zofia, Martyna Trochimczuk. Najlepiej w naszej drużynie zagrały Kamila Zembko uzyskując 5 pkt z 7 partii, co dało jej drugie miejsce na drugiej szachownicy oraz Zofia Rynkiewicz również z 5 punktami zajęła trzecie miejsce na trzeciej szachownicy.

szachy 1 1

szachy 2 1