obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Trzy wolontariuszki naszej szkoły otrzymały w Konkursie Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych" tytuł laureata w kategorii "Ósemeczki"!

wol2020 1Dn. 26.06.2020 w Centrum Aktywności Społecznej odbyła się XXV gala białostockiej edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych". Z powodów sanitarnych w gali wzięli udział tylko laureaci i ich opiekunowie.

W tym roku do konkursu zgłoszono 62 wolontariuszy i wolontariuszek indywidualnych oraz 13 grup. Zgłoszeni, to młodzi ludzie zaangażowani w ideę wolontariatu młodzieżowego oraz działania na rzecz pomocy innym. Podczas uroczystej gali nagrody wręczał zastępca prezydenta Białegostoku Przemysław Tuchliński.

Trzy wolontariuszki naszej szkoły: Natalia Krzywiec, Dominika Onikijuk, Michalina Skiepko otrzymały tytuł laureata w kategorii "Ósemeczki".

Serdecznie gratulujemy!

Profil Centrum Aktywności Społecznej na Facebook'u - zobacz.